Aktualności

NAUKA W ZSB = PEWNA PRACA

NAUKA W ZSB = PEWNA PRACA

W naszej szkole kształcimy fachowców w zawodach na które od zawsze jest ogromne zapotrzebowanie na rynku pracy. Nasi absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie w firmach krajowych i zagranicznych. Poniżej przedstawiamy oferty pracy firm zaprzyjaźnionych z Zespołem Szkół Budowlanych.[więcej]

Czytaj więcej →

SZANOWNY ABSOLWENCIE

SZANOWNY ABSOLWENCIE

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety badającej losy absolwentów Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku. Z góry dziękujemy za rzetelne, prawdziwe odpowiedzi, które pokażą jak kształtuje się kariera edukacyjno – zawodowa młodzieży kończącej naszą szkołę.

Link do ankiety:

http://goo.gl/forms/yF7AgbPmr1

Czytaj więcej →

Spotkania z rodzicami

wywiadowka14 maja 2019r. (wtorek) godz. 16:00

SALE [DOCX]

Czytaj więcej →

Zakończenie roku klas maturalnych

dav30 kwietnia 2019r. o godz 12:00 w auli szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Włocławek Pani Agnieszka Białopiotrowicz. Dyrekcja szkoły wraz z wychowawczyniami p. Janiną Bryłką oraz p. Magdaleną Słowińską wręczyła dyplomy oraz nagrody dla wyróżniających się i aktywnych w życiu szkoły absolwentów  oraz podziękowania dla ich rodziców. Absolwentem z najwyższą średnią w roku szkolnym 2018/2019 został Bartosz ...

Czytaj więcej →

Dni wolne od zajęć – przypomnienie

Dyrekcja szkoły przypomina, że 2, 6, 7, 8 maja 2019r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych i praktycznych. Praktyki zawodowe (dwutygodniowe u pracodawcy) oraz kursy specjalistyczne w ramach projektu unijnego „Włocławek zawodowo” odbywają się zgodnie z harmonogramami.

Czytaj więcej →

Matura 2019

W dniach 6, 7, 8 maja 2019r. odbywać się będą w naszej szkole egzaminy maturalne.

6 maja – język polski PP

7 maja – matematyka PP

8 maja – język angielski PP

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy POWODZENIA! TRZYMAMY KCIUKI! :-)

Szczegółowy harmonogram matur dostępny jest w zakładce „egzaminy„.

Czytaj więcej →

FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OWiUB

IMG_0494 (Copy)W dniach 11-13 kwietnia 2019 roku w Wodzisławiu Sląskim odbył się finał centralny XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Uczeń kl. IVA– DAMIAN PASTERNAK uzyskał tytuł FINALISTY, dający przepustkę na studia w uczelniach technicznych bez konieczności postępowania kwalifikacyjnego (dawniej egzaminów wstępnych).

To jednak nie jedyny sukces Damiana w budowlance. W latach ubiegłych kilkukrotnie brał udział w olimpiadach przedmiotowych, m.in. w ogólnopolskiej olimpiadzie „Buduj z pasją”. Tu w ...

Czytaj więcej →

Zakończenie roku maturzystów

Drodzy maturzyści,
W związku z zawieszeniem akcji strajkowej pracowników oświaty,  zakończenie roku szkolnego dla maturzystów  odbędzie się 30 kwietnia 2019r. (wtorek) o godz. 12:00 w auli.

Z poważaniem,
Jan Stasiowski
Dyrektor szkoły

Czytaj więcej →

Praktyki zawodowe – dwutygodniowe

Uczniowie, którzy nie załatwili sobie praktyk z klasy IIAT, IIBT, IIIAT mają zgłosić się 29 kwietnia o godz. 8:00 w Miejskim Zarządzie Usług Komunalnych i Dróg ul. Zielna 13/21,  u p. dyrektora Lewandowskiego.

Czytaj więcej →

Wznowienie zajęć lekcyjnych

W związku z zawieszeniem od soboty 27 kwietnia 2019r. akcji strajkowej informujemy, że od poniedziałku tj. 29 kwietnia 2019 r. lekcje będą realizowane zgodnie z nowym planem lekcji dostępnym na stronie internetowej szkoły i po zalogowaniu się do dziennika elektronicznego.

Czytaj więcej →

76 rocznica powstania w Getcie Warszawskim

1W dniu 19 kwietnia minęła 76 rocznica powstania w Getcie Warszawskim. Przed pomnikiem upamiętniającym ofiary holokaustu we Włocławku przy ul. Nowomiejskiej 25 dyrektorzy z Zespołu Szkół Budowlanych oraz z Zespołu Szkół Samochodowych jako przedstawiciele włocławskich szkół złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze, oddając w ten sposób cześć żydowskim ofiarom niemieckiego nazizmu. W uroczystości wzięła także udział wiceprezydent miasta Włocławka pani Barbara Moraczewska. [galeria]

Czytaj więcej →

Spotkania z rodzicami

W związku ze strajkiem pracowników oświaty zebrania z rodzicami zaplanowane na jutro tj. 11 kwietnia są odwołane.

Z poważaniem
Jan Stasiowski
Dyrektor Szkoły

Czytaj więcej →
Page 1 of 80 12345...»