Aktualności

Uroczystość nadania Zespołowi Szkół Budowlanych nowego sztandaru.

W dniu 20 marca 2024r. w Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku odbyła się uroczystość nadania szkole nowego sztandaru. W tym wyjątkowym dla nas dniu zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele organu prowadzącego na czele Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski. Świętowali z nami ten dzień również: dyrektor Delegatury Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty Andrzej Gralak, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Wanda Muszalik, ksiądz proboszcz Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela we Włocławku Sławomir Świerad Pettke, byli dyrektorzy szkoły, przedstawiciele grona absolwentów i rodziców oraz zaprzyjaźnieni dyrektorzy szkół.
Dziękujemy wszystkim za obecność w tak ważnym dniu dla całej społeczności szkolnej.

Skip to content