Aktualności

Czas na młodych – szukasz ciekawej pracy

czas_na mlodychSpotkanie informacyjne pt. „Czas na młodych”  odbędzie się 22 stycznia 2019 r. w biurze Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul Bechiego 2, sala konferencyjna, w godzinach od 11:00 – 14:00.

Jeśli zakończyłeś edukację, nie masz pracy – przyjdź na spotkanie. Na  osoby w wieku 18-35 lat czekają bardzo atrakcyjne wyjazdy na staż do pracodawcy z Malty. W ramach projektu pokrywane są koszty przygotowania językowego, wyjazdu i pobytu za granicą. „Podszlifujesz” język, poznasz warunki pracy w innym kraju, zdobędziesz nowe kompetencje i ciekawe doświadczenia.  Jeśli nie staż zagraniczny to może zainteresują cię szkolenia zawodowe dobierane do twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji, powiązane ze stażami u pracodawców w kraju. Organizatorzy pomogą Ci też w poszukiwaniu zatrudnienia.

Dla osób powyżej 25 roku życia z wykształceniem średnim, osób z niepełnosprawnością dostępne są szkolenia komputerowe i kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego finansowane z Funduszy. W szkoleniach tych mogą brać udział także osoby, które ukończyły 50 lat i to bez względu na poziom wykształcenia.

Program spotkania

Przyjdź! Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 Warto! Lepsze kwalifikacje zwiększają szansę na dobrą pracę.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl albo zgłoszenia telefoniczne pod numerem 54 235 67 12 lub 797 304 126.

Zapraszamy!

ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.miir.gov.pl

 

 

Skip to content