III ZJAZD ABSOLWENTÓW

XxY

 

13 października 2018r. w murach Zespołu Szkól Budowlanych obchodzono jubileusz 60 – lecia szkoły połączony z III Zjazdem Absolwentów. O godzinie 11.00 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela odbyła się msza św. w intencji absolwentów, nauczycieli, pracowników szkoły zarówno zmarłych jaki i żyjących. Następnie wszyscy przybyli do szkoły. O godzinie 13.00 odbyła się uroczysta akademia, podczas której głos zabrał Prezydent Miasta Pan dr Marek Wojtkowski oraz przedstawiciele władz samorządowych i oświatowych. Dyrektor Szkoły Pan Jan Stasiowski wręczył pamiątkowe medale zasłużonym emerytowanym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Część artystyczną przygotowaną przez Panie Hannę Aptowicz i Justynę Celmer przedstawili uczniowie klasy IIIAT. Później odbyły się spotkania koleżeńskie w klasach. Czas płynął na wspominkach. Chętni odwiedzili na cmentarzu tych, co już od nas odeszli na zawsze. Wieczorem w Hotelu Riverside odbył się Bal Absolwenta, który trwał do białego rana. Na fotorelację z tego wydarzenia zapraszamy do [galerii] oraz na włocławskie portale internetowe: wloclawek.naszemiasto.pl, nwloclawek.pl, ddwloclawek.pl


Komitet Organizacyjny:

1. Celmer Janina – przewodnicząca
2. Czyżnielewska Maria
3. Bromirski Wojciech
4. Burmistrzak Stanisław
5. Gawroński Leon
6. Gerba Paweł
7. Gniadzik Jan
8. Gutowski Piotr
9. Kapura Jan
10. Krajewski Maciej
11. Mertka Joanna
12. Pawłowski Krzysztof
13. Płoszaj Artur
14. Raszkiewicz Tomasz
15. Szczepańska-Sakowska Magdalena

Wszystkim Absolwentom, którzy uczestniczyli w III Zjeździe „Budowlanki” serdecznie dziękuję za obecność w dniu uroczystości. Dziękuję również za ciepłe słowa i podziękowania za organizację. Nie zapominajcie…To Wy tworzycie historię tej szkoły!!!

Dorota Danielewska
Sekretarz Zjazdu

Skip to content