Aktualności

Klasa IIAT zwiedza Warmię i Mazury

Klasa IIAT pod opieką Pana Profesora Jacka Haśkiewicza i Pana Profesora Leszka Gawrońskiego wybrała się na trzydniową wycieczkę zwiedzać Warmię i Mazury.
Wycieczka rozpoczęła się od podróży statkiem w dniu 6.06. 2022 r. Był to rejs statkiem Żeglugi Ostródzko-Elblaskiej z miejscowości Stare Jabłonki. Podczas kolejnych dniu młodzież zwiedzała Wilczy Szaniec,Twierdze Boyen, Starówkę Olsztyna. Podczas pobytu w hotelu wszyscy korzystali z hotelowego SPA, zażywali kąpieli w basenie, korzystali z saun, grali w bilard. Odbyło się też ognisko, oczywiście z pieczeniem kiełbasek. Można było również korzystać z jazdy konnej. Wycieczka była także okazją do większej integracji klasy. W drodze powrotnej – 8 .06. 2022r. trwały rozmowy o możliwościach zorganizowania kolejnej tak udanej wycieczki. [GALERIA]

Skip to content