Aktualności

„Nie jesteś na sprzedaż”

„NIE JESTEŚ NA SPRZEDAŻ” – pod takim hasłem pedagog szkolny Anna Ostrowska zorganizowała spotkanie dla uczniów dotyczące handlu ludźmi i bezpiecznych wyjazdów za granicę w poszukiwaniu zatrudnienia. Pani Karina Sadowska – właścicielka agencji kompleksowych usług w zakresie pozyskiwania pracowników do pracy za granicą opowiedziała uczniom jak bezpiecznie poszukiwać i podejmować zatrudnienie za granicą. Pedagog Anna Ostrowska podkreśla, że bardzo ważne jest, aby młody człowiek miał pełną świadomość, jak do takich wyjazdów się przygotowywać, na co zwracać uwagę szukając pracy zagranicą i gdzie opcjonalnie szukać pomocy. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wykładu i z pewnością wszystkie przekazane im informacje pomogą w bezpiecznym planowaniu zagranicznych wyjazdów. [galeria]

Skip to content