Aktualności

IV Festiwal Umiejętności Zawodowych

79247281_964147430618349_7225562763555241984_n (Copy)W dniu 10 grudnia 2019 r. uczestniczyliśmy w IV Festiwalu Umiejętności Zawodowych, który odbył się na terenie  Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku.
Organizatorami festiwalu był Kujawsko  – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włocławku.Uczniowie włocławskich technicznych, zawodowych  i branżowych szkół prezentowali umiejętności zawodowe, jakie nabywają w swoich szkołach. Adresatami festiwalu była młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, która mogła swobodnie zapoznać się z ofertą szkół zawodowych , zadawać pytania, a w konsekwencji lepiej planować swoją najbliższą przyszłość.
W tegorocznym festiwalu uczestniczyło 8 włocławskich szkół i placówek kształcących w zawodach: Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Elektrycznych, Zespół Szkół Chemicznych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół nr 3 oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Swoją ofertę dla młodzieży zaprezentował również Ochotniczy Hufiec Pracy we Włocławku. [galeria]

Skip to content