Aktualności

Konkurs – Las leczy

DSC_0100Uczennice klas I z kierunku architektury krajobrazu wzięły udział w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Jest to już XXXIII EDYCJA – 2019 / 2020. Hasłem tegorocznej edycji jest                                       „Mój Las -Las który leczy”

Celem konkurs jest:
poszerzanie wiedzy przyrodniczo – ekologiczno – leśnej
promowanie walorów przyrodniczo – turystycznych polskich lasów
podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska
może brać udział młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych – ogólnokształcących i zawodowych. Prace zostały przygotowanie pod kierunkiem Pani Profesor  Żanety Kardacz-Furmanek. Biorącym udział życzymy powodzenia i przejścia do dalszych etapów. [galeria]

 

Skip to content