Aktualności

42 edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej – etap szkolny

1 (Copy)24 i 25 października 2019 r. odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
organizowanej przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich.
Olimpiada organizowana jest jako zawody trójstopniowe o zasięgu ogólnopolskim i odbywa się w etapach:
– zawody pierwszego stopnia – etap szkolny,
– zawody drugiego stopnia – etap międzyszkolny,
– zawody trzeciego stopnia – etap centralny.
Obejmuje ona wiadomości teoretyczne i umiejętności praktyczne uczniów z przedmiotów specjalistycznych w dziedzinie geodezji i kartografii. Uczniowie naszej szkoły w czwartek 24.10.2019 r. rozwiązywali zadania pisemne i pytania testowe, natomiast 25.10.2019 r. – odbył się sprawdzian terenowy, czyli zadania praktyczne. Uczniowie przygotowywali się do olimpiady pod kierunkiem Pana Profesora Piotra Zygadło.  Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów wszystkim uczestnikom. [galeria]

Skip to content