Aktualności

Finał Licealiady w badmintonie chłopców i dziewcząt

20181219_09240919 grudnia w ZST odbył się finał Licealiady województwa kujawsko – pomorskiego w badmintonie chłopców i dziewcząt. Do Włocławka zjechały się najlepsze drużyny naszego województwa, które rozpoczęły zawody na wcześniej przygotowanych czterech kortach do gry. W pierwszej fazie turnieju chłopcy biorący udział w rywalizacji grali w dwóch grupach system „każdy z każdym”. Drużyna ZSB wygrywając swoją grupę zmierzyła się w meczu o finał z ekipą Zespołu Szkół Samochodowych z Bydgoszczy. Niestety tego dnia lepiej dysponowani byli goście wygrywając całe spotkanie 3:1. W meczu o III miejsce „Budowlanka” pewnie wygrała 3:0 ostatecznie zdobywając brązowe medale. Skład drużyny: Bogdan Gostyński, Kamil Falkowski, Dominik Nowacki. Na tej samej imprezie grały również dziewczęta. Drużna ZSB w składzie: Klaudia Kownacka, Małgorzata Rybarska oraz Julia Szymczak po zaciętych pojedynkach zajęła IV miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. [galeria]

Skip to content