Aktualności

60 lecie Budowlanki

zjazdW sobotę 13 października w murach Zespołu Szkól Budowlanych obchodzono jubileusz 60 – lecia szkoły połączony z III Zjazdem Absolwentów. O godzinie 11.00 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela odbyła się msza św. w intencji absolwentów, nauczycieli, pracowników szkoły zarówno zmarłych jaki i żyjących. Następnie wszyscy przybyli do szkoły. O godzinie 13.00 odbyła się uroczysta akademia, podczas której głos zabrał Prezydent Miasta Pan dr Marek Wojtkowski oraz przedstawiciele władz samorządowych i oświatowych. Dyrektor Szkoły Pan Jan Stasiowski wręczył pamiątkowe medale zasłużonym emerytowanym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Część artystyczną przygotowaną przez Panie Hannę Aptowicz i Justynę Celmer przedstawili uczniowie klasy IIIAT. Później odbyły się spotkania koleżeńskie w klasach. Czas płynął na wspominkach. Chętni odwiedzili na cmentarzu tych, co już od nas odeszli na zawsze. Wieczorem w Hotelu Riverside odbył się Bal Absolwenta, który trwał do białego rana.  Na fotorelację z tego wydarzenia zapraszamy do [galerii] oraz na włocławskie portale internetowe: wloclawek.naszemiasto.pl, nwloclawek.pl, ddwloclawek.pl

Skip to content