Aktualności

Nasza szkoła na Targach Szkół

1Włocławskie Targi Szkół, Pracy i Rzemiosła są największym tego typu wydarzeniem w województwie, stąd nie mogło zabraknąć naszej szkoły. Rozwija się otoczenie Włocławka, rozwija się strefa Rozwoju Gospodarczego we Włocławku, Brześciu Kujawskim, stąd ludzi z wykształceniem technicznym i zawodowym będzie potrzeba coraz więcej.

Była to świetna okazja dla młodzieży ze szkoły gimnazjalnej oraz podstawowej do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, porozmawiania z uczniami i nauczycielami. Nie zabrakło również licznych pokazów, prezentacji oraz dodatkowych atrakcji. Ponadto chętni mieli możliwość skorzystania z konsultacji doradców zawodowych Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Organizatorami Targów byli: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku, Cech Rzemiosł Różnych oraz Powiatowy Urząd Pracy. Prezentację naszej szkoły wzbogacili w piękne kwiaty Państwo Ewa i Włodzimierz Znajmieccy, za co bardzo dziękujemy [galeria].

Skip to content