Aktualności

Natalia Skalska na festiwalu piosenki

IMG_8621W dniu 1 marca po raz kolejny obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji 17 marca w Lipnie odbył się II Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Żołnierze Wyklęci”. Wzięło w nim udział 28 uczestników podzielonych na 3 kategorie wiekowe. Wśród nich znalazła się reprezentantka naszej szkoły Natalia Skalska z klasy IIBT, która zaprezentowała utwór „Biały Krzyż” z repertuaru Krzysztofa Klenczona. Tegoroczna oprawa festiwalu miała wyjątkowy wymiar. Po części konkursowej zorganizowane zostało spotkanie z niezwykłym gościem panem Andrzejem Pileckim, synem Witolda Pileckiego, legendarnego bohatera zamordowanego przez komunistyczne władze PRL. Po tym spotkaniu, z koncertem wystąpił raper Tadek Polkowski, współzałożyciel formacji Firma. Dziękując Natalii za godne reprezentowanie naszej szkoły zachęcamy uczniów ZSB do ujawniania swych talentów wokalnych, być może w przyszłym roku w tym i innych festiwalach będziemy mieli liczniejszą reprezentację.

Skip to content