Aktualności

„Orzeł z budowlanki”

„Orzeł z budowlanki”

W dniu 2 maja 2017r. w bydgoskiej filharmonii odbył się finał konkursu „Orzeł Biały nasza duma”. Konkurs którego pomysłodawcą i głównym opiekunem jest senator RP Jan Rulewski zyskał ogromne zainteresowanie uczniów całego naszego regionu. Łącznie zgłoszono do niego ponad 870 prac w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Wśród tych prac znalazły się także prace sześciu uczniów Zespołu Szkół Budowlanych. Aż dwie prace naszych uczniów zyskały uznanie w oczach jury konkursu i zostały nagrodzone. Dominika Lersz z klasy IB TB otrzymała wyróżnienie II stopnia, a Gabriela Terpińska z klasy IIA TB wyróżnienie I stopnia. Ponadto Gabriela Terpińska otrzymała dodatkową nagrodę pieniężną od prezydenta miasta Bydgoszczy. Należy dodać, że poza wyróżnieniami I i II stopnie nie przyznawano innych nagród poza pierwszym miejscem w każdej kategorii wiekowej. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy pod opieką nauczyciela Ireneusza Zajączkowskiego wzięli udział w tym konkursie. [galeria]

Skip to content