Aktualności

Zakończenie roku klas maturalnych

Zakończenie roku klas maturalnych

W dniu 28 kwietnia o godz. 12:15 odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów. W części artystycznej, którą przygotowały klasy trzecie technikum pod opieką p. Beaty Sokół oraz p. Leszka Gawrońskiego rozdane zostały nagrody LUXFERY 2017. Super Luxfer dla najlepszego absolwenta otrzymała uczennica klasy IV A Weronika Zabłotowicz. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Jan Stasiowski, który pogratulował wszystkim maturzystom ukończenia szkoły. Po przemówieniu dyrekcja wraz z wychowawcami klas IV wręczyli tegorocznym maturzystom świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Żegnamy maturzystów i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym. [galeria]

Skip to content