Aktualności

GRALIŚMY Z WOŚP

GRALIŚMY Z WOŚP

Kolejny finał WOŚP za nami! Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki pieniędzy przeznaczonych dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Chętni do wspomożenia akcji mogli wrzucić pieniążki do puszki, zakupić pyszne ciastko, nabyć vouchery na pizzę, makijaż, a nawet na nieprzygotowanie do lekcji! W ramach akcji uczniowie wzięli udział w I Międzyklasowym Meczu Charytatywnym WOŚP w piłkę siatkową. Zwycięska drużyna zagrała z reprezentacją nauczycieli.  Dzięki wszystkim uczestnikom 25 finału WOŚP obchodzonego w naszej szkole udało nam się przekazać na konto fundacji 758,70 zł!
Dziękujemy wszystkim osobom, które włączając się w akcję udowodniły, że potrafią pomagać i dzielić się z potrzebującymi. Szczególne podziękowania dla uczennicy Uli Piekarskiej, która upiekła pyszne babeczki. Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!! [galeria]

Samorząd Uczniowski

Skip to content