Aktualności

KONKURS pt.: „Jakie możliwości zatrudnienia mam po skończeniu szkoły?”

KONKURS pt.: „Jakie możliwości zatrudnienia mam po skończeniu szkoły?”

30.03.2016 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku odbył się konkurs skierowany do młodzieży Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku pt.: „Jakie możliwości zatrudnienia mam po skończeniu szkoły?”- dokonanie rozeznania rynku pracy poprzez przeprowadzenie analizy ofert pracy w okolicznych Urzędach Pracy, w Internecie i ogłoszeń w lokalnej prasie.

Do konkursu zgłaszać mogły się zespoły maksymalnie 3 osobowe, nie koniecznie z jednej klasy. W konkursie udział wzięło 15 uczestników. Każdy z zespołów miał do wykonania analizę w formie elektronicznej na temat możliwości zatrudnienia po skończeniu szkoły.
I miejsce zajął zespół w składzie: Kamil Skibicki, Krystian Żuchowski, Dawid Stasiak z klasy IV TA
II miejsce : Patryk Reniec, Sebastian Szydłowski, Karol Rutkowski z klasy IV TA
III miejsce: Paulin Marzec, Paulina Pawłowska, Michał Ilczyszyn z klasy II TA

Zwycięska drużyna w dniu 01.04.2016 r. w ramach nagrody wybrała się do kina i na darmową pizzę. [galeria]

Skip to content