Aktualności

Debata w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku na temat dopalaczy

W dniu 8 grudnia 2015 roku uczniowie klasy IVA: Skibicki Kamil, Stasiak Dawid, Kacprowicz Kamil, Nowakowska Katarzyna, Żuchowski Krystian wzięli udział w debcie na temat dopalaczy. Organizatorami przedsięwzięcia były następujące instytucje: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy – Delegatura we Włocławku, Komenda Miejska Policji we Włocławku, Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna we Włocławku i Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku. Gośćmi honorowymi były: Pani Wiceprezydent Barbara Moraczewska oraz Pani Agnieszka Białopiotrowicz – Dyrektor Wydziału Edukacji i Rozwoju Społecznego. Na ławie ekspertów, którzy przysłuchiwali się debacie zasiedli: Pani Teresa Więczkowska – Wizytator Kuratorium Oświaty, Małgorzata Oborska – Wizytator Kuratorium Oświaty, Pani Ewa Karbowska ? przedstawicielka Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej we Włocławku, nadkomisarz Małgorzata Marczak, nadkomisarz Małgorzata Kodymowska i młodszy inspektor Maciej Estkowski z Policji Miejskiej we Włocławku. Moderatorem debaty była Pani Anna Grabowska – Dąbek – pedagog Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku. Dyskusja miała na celu uświadomienie młodzieży skutków zdrowotnych i społecznych sięgania po te nowe substancje psychoaktywne. Podsumowaniem debaty byłe rekomendacje ze strony młodzieży, jakich działań profilaktycznych oczekują od szkół i instytucji.

Galeria zdjęć na portalu promocjewloclawskie.pl

http://promocjewloclawskie.pl/miasto-wloclawek/debata-w-zespole-szkol-samochodowych-we-wloclawku

Skip to content