Aktualności

II MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

II MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

Uczniowie naszej szkoły zajeli II miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce ręcznej organizowanych w ramach Licealiady .Mecze rozgrywane były w dwóch grupach . Z każdej grupy awansowały po dwa zespoły . Po awansie do półfinałów naszym rywalem okazał się Zespół Szkół Samochodowych z którym wygraliśmy pewnie prowadząc od samego początku spotkania, wygrana zapewniła nam awans do finału , w którym uczniowie ZSB zmierzyli się z uczniami z ZSE .
Zajmując II miejsce uczniowie naszej szkoły udowodnili, że w ostatnich latach poziom piłki ręcznej jaki prezentuje ZSB stoi na wysokim poziomie. Najbardziej wyróżniającymi się zawodnikami byli: Dawid Stasiak, Kamil Skibicki, Konrad Szczepański, zdobywali najwięcej bramek w rozgrywanych spotkaniach, a także stanowili trzon drużyny w defensywie. Na słowa uznania zasługują również pozostali zawodnicy, szczególnie uczniowie klas pierwszych,  jeśli nadal będą wykazywali się takim zaangażowaniem to w kolejnych latach oni będą prowadzić drużynę do sukcesów.
Skład drużyny: Patryk Nowacki IA TB, Maciej Nastachowski IIA TB, Mateusz Tyde IA TB, Bartosz Gawrysiak IA TB, Sebastian Tadej IA TB, Łukasz Sitnik IA TB, Adrian Piątkowski IB TB, Nikodem Maciejewski IIB TB, Maciej Wieczorek IIA TB, Konrad Szczepański IIA TB, Mateusz Czarnecki IIA TB, Adam Klimczak IIA TB, Kamil Skibicki IVA TB, Karol Rutkowski IVA TB, Dawid Stasiak IVA TB, Krystian Skibicki 1a ZSZ, Marcin Ściślewski 1a ZSZ.
Pisząc to sprawozdanie chciałbym podziękować uczniom klas IV – tych: Kamilowi Skibickiemu, Dawidowi Stasiakowi i Karolowi Rutkowskiemu za cztery lata ciężkiej pracy uwieńczonej takimi sukcesami jak:
– III miejsce w Mistrzostwach Miasta w roku szkolnym 2011/12
– I miejsce w Mistrzostwach miasta w roku szkolnym 2012/13
– I miejsce w Półfinałach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku szkolnym 2012/13
– IV miejsce w Finale Województwa w roku szkolnym 2012/13
– II miejsce w Mistrzostwach Miasta w roku szkolnym 2015/16

[galeria]

Trener drużyny
Leszek Gawroński

Skip to content