Aktualności

Światowe Dni Przedsiębiorczości

Światowe Dni Przedsiębiorczości

W ramach Światowych Dni Przedsiębiorczości we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości odbył się cykl szkoleń dotyczących prowadzenia własnej firmy. W spotkaniach wzięli udział także uczniowie naszej szkoły. W dniu 16.11.2015 roku klasa III AT uczestniczyła w szkoleniu prowadzonym przez Pana Pawła Gibczyńskiego na temat „Formalne aspekty rejestrowania własnej firmy”. Natomiast dnia 18.11.15 roku uczniowie klasy II AT i II BT brali udział w spotkaniu prowadzonym przez Panią Marzenę Nowicką na temat „Jak zaplanować swoją karierę zawodową”. Po zakończonych szkoleniach uczniowie zwiedzali Włocławski Inkubator, gdzie mieli możliwość spotkania i rozmowy z przedsiębiorcami, których firmy znajdują się w tym miejscu. [galeria]

Skip to content