Aktualności

Architektura krajobrazu na Targach AGRO SHOW

Architektura krajobrazu na Targach AGRO SHOW

W dniu 18 września grupa uczniów klasy II B – architektura krajobrazu w ramach praktyk w CKZiU  odbyli niezapomnianą wycieczkę na Targi AGRO SHOW. Wyjazd miał celu zapoznanie uczniów z największą rolniczą wystawą plenerową w Europie to miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Ale nie tylko. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentowali producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu uczniowie mogli zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Oprócz  standardowych stoisk, producenci mieli możliwość prezentacji maszyn na specjalnych ekspozycjach pokazowych lub na specjalnie przygotowanym ringu. Każdego roku pokazy w ringu i na poletkach pokazowych cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Cel i założenia programowe wycieczki

  • Zapoznanie najnowocześniejszymi i najnowszymi technologiami, maszynami i urządzeniami rolniczymi
  • Zapoznanie się z runkiem producentów nawozów, środków ochrony roślin i nasion
  • Zapoznanie z firnami sektora finansowego oraz innych branż związanych z rolnictwem
  • Zapoznanie się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa

Skip to content