Aktualności

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Dnia 1 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ DZIECKA. Tego dnia Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu. Uczniowie brali udział w meczu piłki nożnej oraz streetball. Piłkę kopały drużyny: uczniowie technikum, uczniowie zawodówki, oraz gościnnie uczniowie z Zespołu Szkół nr 3. Przygotowaliśmy także tor przeszkód, w którym trzyosobowe zespołyklasowe musiały wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale również logicznym myśleniem, gdyż oprócz biegu w worku, rzucie do kosza, zbijaniu butelek i innych konkurencji, trzeba było rozwiązać zagadki logiczne. Chętni uczniowie, dzięki swoim umiejętnościom plastycznym, uwiecznili wizerunek naszej szkoły na papierze. Na koniec bawili się w KALAMBURY.  Śmiechu było co niemiara. Po podsumowaniu zmagań naszych uczniów, okazało się, iż wygrana w meczu piłki nożnej należy się uczniom Zasadniczej Szkoły Zawodowej, natomiast w torze przeszkód zwyciężyła drużyna z klasy IIA TB.
Zwycięzcom gratulujemy! Wszyscy biorący udział w zabawie otrzymali dyplomy, medale, słodycze lub drobne upominki. A najwytrwalsi zawodnicy oraz kibice, na zakończenie, posilili się pyszną pizzą.

Skip to content