Aktualności

Otrzęsiny klas pierwszych

9 października 2014r., odbyły się w naszej szkole „Otrzęsiny” klas pierwszych, które przygotował Samorząd Uczniowski.  Po powitaniu „kociaków”, ich wychowawców oraz trzyosobowego jury,  które oceniało zmagania naszych pierwszaków, uczniowie wzięli udział w  przygotowanych konkurencjach, walcząc o tytuł „Kociąt roku 2014”.  Po zaprezentowaniu się w strojach bajkowych, zjedzeniu deseru,  sportretowaniu krowy dającej życiodajne mleko, próbie mądrości oraz pokazaniu swojej siły nastąpiło odciśnięcie pazura na wizie, która pozwoliła przekroczyć granice naszej szkoły.  Ostatecznym zwycięzcą została klasa IA, która otrzymała ,,list żelazny’’ zwalniający całą klasę z jednej niezapowiedzianej kartkówki oraz słodką niespodziankę – ogromny tort.  Takim oto sposobem pierwszoklasiści oficjalnie zostali włączeni w  społeczność „Budowlanki”. Gratulacje!

Skip to content