I MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

22 listopada rozegrane zostały finałowe mecze w piłce ręcznej w których uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Leszka Gawrońskiego zajęli I miejsce w Mistrzostwach Włocławka pewnie zwyciężając z ZSEL 15:11. Mecz rozegrany był na bardzo wysokim poziomie jednakże uczniowie ZSB w każdym elemencie gry byli lepsi od swoich rywali , począwszy od obrony skończywszy na ataku. Nie obyło  się także od drobnych potknięć naszej drużyny dzięki którym nasi rywale mogli nawiązać walkę w pierwszej połowie meczu a mianowicie wyjściowa siódemka do spotkania przystępowała z rezerwowym bramkarzem, który mimo presji tak ważnego meczu dał sobie radę. Niestety fakt ten odbił się na naszych zawodnikach którzy grali dość nerwowo i niepewnie.  Na szczęście w dziesiątej minucie byliśmy już w komplecie mimo to przegraliśmy pierwszą połowę jedną bramką. Druga połowa meczu to już inne spotkanie. W pierwszych minutach objęliśmy prowadzenie , które sukcesywnie powiększaliśmy i nie oddaliśmy aż do końca. W ostatniej minucie spotkania prowadząc pięcioma bramkami trener Leszek Gawroński wziął czas dla drużyny aby podziękować za postawę i pogratulować swoim zawodnikom zwycięstwa. Mecz finałowy ZSB:ZSEL  15:11. I miejsce w piłce ręcznej to nie przypadek przypominamy że w ubiegłym roku zajęliśmy równie wysokie III miejsce zwyciężając w finałach z ZS Samochodowych . Nasi uczniowie zasługują na wielkie uznanie nie tylko kiedy zwyciężają ale również wtedy kiedy   w ogóle przystępują do rywalizacji sportowych ponieważ zawsze godnie reprezentują naszą szkołę. JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE!!!