Aktualności

I MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

I MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

22 listopada rozegrane zostały finałowe mecze w piłce ręcznej w których uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Leszka Gawrońskiego zajęli I miejsce w Mistrzostwach Włocławka pewnie zwyciężając z ZSEL 15:11. Mecz rozegrany był na bardzo wysokim poziomie jednakże uczniowie ZSB w każdym elemencie gry byli lepsi od swoich rywali , począwszy od obrony skończywszy na ataku. Nie obyło  się także od drobnych potknięć naszej drużyny dzięki którym nasi rywale mogli nawiązać walkę w pierwszej połowie meczu a mianowicie wyjściowa siódemka do spotkania przystępowała z rezerwowym bramkarzem, który mimo presji tak ważnego meczu dał sobie radę. Niestety fakt ten odbił się na naszych zawodnikach którzy grali dość nerwowo i niepewnie.  Na szczęście w dziesiątej minucie byliśmy już w komplecie mimo to przegraliśmy pierwszą połowę jedną bramką. Druga połowa meczu to już inne spotkanie. W pierwszych minutach objęliśmy prowadzenie , które sukcesywnie powiększaliśmy i nie oddaliśmy aż do końca. W ostatniej minucie spotkania prowadząc pięcioma bramkami trener Leszek Gawroński wziął czas dla drużyny aby podziękować za postawę i pogratulować swoim zawodnikom zwycięstwa. Mecz finałowy ZSB:ZSEL  15:11. I miejsce w piłce ręcznej to nie przypadek przypominamy że w ubiegłym roku zajęliśmy równie wysokie III miejsce zwyciężając w finałach z ZS Samochodowych . Nasi uczniowie zasługują na wielkie uznanie nie tylko kiedy zwyciężają ale również wtedy kiedy   w ogóle przystępują do rywalizacji sportowych ponieważ zawsze godnie reprezentują naszą szkołę. JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE!!!

Rozgrywane mecze w drodze po zwycięstwo:

Mecze grupowe:

 1. ZSB:ZSEL  10:11
 2. ZSB:ABIS 17:6
 3. ZSB:ZSCH 23:6

Mecz półfinałowy :

 1. ZSB:IVLO 14:11

Mecz finałowy:

 1. ZSB:ZSEL 15:11

Ogólny bilans bramkowy 79 zdobytych 45 straconych bramek

Skład drużyny :

 1. Dawid  Szudzik
 2. Michał Wesołowski
 3. Krystian Cieśliński
 4. Mateusz Gębka
 5. Dawid Stasiak
 6. Karol Rutkowski
 7. Kamil Skibicki
 8. Mateusz Bańkowski
 9. Łukasz Żuchowski
 10. Damian  Garbaliński
 11. Kamil Kowalski
 12. Dawid Pietrusiak
 13. Patryk Spojda
Skip to content