Aktualności

Konkurs na karykaturę nauczyciela rozstrzygnięty!!!!!

Konkurencja była wielka a walka zacięta, ale niezawisłe  jury w składzie: Dorota Danielewska , Anna Ostrowska , Magdalena Słowińska, uznało jednogłośnie iż karykatura  Marcina Władeckiego [ .jpg] –  nauczyciela j. angielskiego  narysowana przez uczennice klasy IV B TB była najlepsza i tym sposobem właśnie ta klasa otrzymuje 10 punktów – w rankingu klas. Drugie miejsce zajęła klasa I B TB przedstawiając karykaturę Żanety Kardacz-Furmanek  [.jpg] –   nauczyciela przedmiotów zawodowych i otrzymuje 7 punktów. Trzecia nagroda powędrowała  do klasy II B TB z karykaturą Joanny Banasiak [ .jpg] – nauczyciela przedmiotów zawodowych –  na swoim koncie klasowym mają 5 punktów.
 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy do dalszej walki o pyszny tort i bilety do kina!!! 🙂

Skip to content