Aktualności

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 10 października 2013 r nieoficjalnie do grona uczniów naszej szkoły przyjęto młodzież uczęszczającą do klas pierwszych przeszli „chrzest bojowy” czyli OTRZĘSINY!  Było to wyjątkowo udane spotkanie, uczniowie zmagali się w zwariowanych konkurencjach, we wstępnej części każda klasa zaprezentowała się według przynależności do zawodu.  Kocięta piły mleczko ze spodeczka, w konkurencji „Herkules” zmierzeni i zważeni siłowali się na ręce, a po wszystkim zjedli przepyszne kanareczki 🙂  Nasze kotki były najpiękniejsze i zadbane bo chodzą do salonu odnowy biologicznej –czyli konkurencja „Salon piękności” gdzie kotek kotka musiał jak najpiękniej pomalować. Sprawdzaliśmy czy kociaki widzą w ciemności- „próba ciemności” i czy są tak naprawdę mądre jak się o nich mówi-„próba mądrości”.
Laureatami nagrody „Kociąt roku” została klasa 1a  ZSZ. Choć przyrzeczenie na sztandar zostanie złożone dopiero 14 października nieoficjalnie zakończył się okres próby i przypieczętowana została przynależność uczniów klas pierwszych do ich nowej szkoły.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym !
Organizatorzy

Skip to content