Aktualności

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

W dniu 8 grudnia 2011r. pięcioro z uczniów naszej szkoły  wzięło udział  w pierwszym etapie   II Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn.: „Bezpieczny i przyjazny region”. Z pośród 614 uczestników olimpiady z naszego regionu do drugiego etapu zakwalifikowało się 117. Wśród nich znalazło się aż dwoje naszych reprezentantów: Monika Piątek z klasy 4 technikum oraz Kamil Dziubiński z 3 klasy technikum. Uczniowie ci pod opieką nauczyciela Ireneusza Zajączkowskiego w dniu 19 stycznia 2012r. wzięli udział w etapie drugim olimpiady, który odbył się w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Tym razem w szranki stanęło 109 uczestników, z których do etapu finałowego zakwalifikowano jedynie 16 uczniów. Nasi uczestnicy tym razem mieli miej szczęścia i nie znaleźli się wśród tej szesnastki finalistów. Mimo to należą się im gratulacje za wejście do półfinału, a Kamilowi życzymy większych sukcesów w kolejnej III edycji tej olimpiady za rok.

Skip to content