Aktualności

Sukces sportowy Budowlanki

25. 04. 2022 r. rozegrzny został turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkól Elektrycznych, w którym udział wzięły cztery drużyny, dwie z Zespołu Szkół Elektrycznych, jedna z Zespołu Szkół Samochodowych oraz Zespół Szkół Budowlanych z III Liceum Ogólnokszałcącym. Organizatorem turnieju był Pan Jan Nieradziński, który postanowił po okresie obostrzeń, nauki zdalnej , zorganizować uczniom możliwość gry, współzawodnictwa sportowego, Fajnej zabawy w lubianej dyscyplinie sportowej. Turniej okazał się bardzo wyrównany, wszystkie drużyny do końca walczyłe o zwycięstwo w duchu fair play. Najlepszą drużynę tworzyli nasi uczniowie wraz z trzema uczniami LMK, pokonując obie drużyny Elektryka i zajęli I miejsce. Do zycięstwa poprowadził zespół trener Leszek Gawroński. Ogromne gratulacje dla drużyny i trenera[galeria].

Skip to content