Aktualności

KOLEJNY SUKCES UCZENNIC BUDOWLANKI

W dniu 26 kwietnia odbył się w Toruniu konkurs historyczny „Flotylla wiślana 1918-1939”. Został on zorganizowany przez Muzeum Artylerii i Muzeum Wojsk Lądowych. Tematyka dotyczyła mało znanej historii polskiej floty wojskowej na Wiśle w okresie II RP, w tym wydarzeń związanych także z historią Włocławka i naszego regionu. Wśród wielu szkół toruńskich znalazła się jedna szkoła z Włocławka Zespół Szkół Budowlanych. Do tego naszą szkołę reprezentowała calkowicie żeńska drużyna złożona z uczennic klasy IBT Nikoli Krawczuk, Julii Garbarczyk i Patrycji Rogalskiej. Nasze wspaniałe uczennice wywalczyły drugie miejsce budząc sporą sensacje wśród uczestników i organizatorów. Zdobyły także nagrodę finansową. Planowana jest kolejna edycja tego konkursu i dziewczyny już zamierzają poprawić wynik. Powodzenia. [galeria]

Skip to content