Aktualności

Konkurs przyrodniczy

W dniu 22 marca odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy przyrodniczej zorganizowany przez Panią Magdalenę Słowińską i Panią Beatę Sokół z okazji „Dnia Wody” i „Dnia Ziemi”. Do udziału w konkursie zostali wybrani przedstawiciele wszystkich klas technikum, którzy w pierwszym etapie rozwiązywali quiz składający się z 30 pytań zamkniętych w programie „Kahoot!”. Najlepszy wyniki uzyskały klasy IIB, IIA i IIIBP, które przeszły do drugiego etapu, gdzie uczniowie zmierzyli się z rozwiązywaniem rebusów przyrodniczych i ekologicznej krzyżówki. W tym etapie najszybsi i bezbłędni okazali się Julia Szymańska i Kacper Mańkowski z klasy IIB, którzy zostali zwycięzcami. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w konkursie i zapraszamy za rok. [galeria]

Skip to content