Aktualności

WIGILIE KLASOWE W NASZEJ SZKOLE

Są święta w naszym kalendarzu – najdroższe i najbliższe,
co wywołują falę marzeń – najczulszych i najmilszych.
Ten nastrój wszystkim się udziela. Ogarnia serca, duszę
– radością szczęścia i wesela i czystych, wielkich wzruszeń.
Te ukochane przez wszystkich święta to
BOŻE NARODZENIE….

Zgodnie z tradycją naszej szkoły przed świętami Bożego Narodzenia spotykamy się na klasowych wigiliach. We wszystkich klasach uczniowie przygotowywali świąteczny poczęstunek. W tym roku nie zabrakło barszczu, pierogów czy tradycyjnie upieczonego piernika Wspólnie spędzony czas to chwile radosne, pełne wzruszeń i dobrych życzeń. Przy dźwiękach kolęd składaliśmy sobie życzenia. Dyrektor Joanna Wiewiórska wraz z pedagog Anną Ostrowską złożyły wszystkim uczniom, wychowawcom najserdeczniejsze życzenia świąteczne podkreślając, że „Wigilia to czas rodziny, składania sobie życzeń, dzielenia się opłatkiem to czas na refleksje i przemyślenia oraz snucia planów i marzeń”. [galeria]

Skip to content