Aktualności

Mikołajki w ZSB

„Czapka Mikołaja zwalnia z odpytywania” – pod takim hasłem w tym roku szkolnym obchodziliśmy szkolne Mikołajki. Wszyscy uczniowie, którzy mieli mikołajkowe czapki lub inne elementy garderoby kojarzone ze Świętami, mogli je nosić przez cały dzień, na każdej lekcji, dzięki czemu byli zwolnieni z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi. Tego dnia w szkole dominował kolor czerwony, a Samorząd Uczniowski obdarował każdego ucznia słodkościami.
W tym dniu, w ramach akcji „Pamiętamy o Tobie – św. Mikołaj i ja” zbieraliśmy fundusze na zakup upominków dla najmłodszych. Jak na pomocników Mikołaja przystało, udało się zebrać środki i przygotować dla Adasia i Kubusia wymarzone prezenty świąteczne, o które chłopcy prosili w listach do św. Mikołaja. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom szkoły za aktywny udział w naszej akcji i spełnienie marzeń chłopców. [galeria]

Skip to content