Aktualności

Wycieczka do Torunia klasy 3BG

Klasa III BG w środę 20 października wraz z wychowawcą Ireneuszem Zajączkowskim wyjechała do Torunia. Jednodniowa wyprawa miała wynagrodzić uczniom planowaną dwudniową wycieczkę do Poznania, na którą zabrakło funduszy ze środków ministerialnych. I co najważniejsze, udało się przeżyć bardzo udaną wyprawę do urokliwego Torunia, a i pogoda dopisała. Jedną z atrakcji była wizyta w „Domu kłódek”, gdzie uczniowie próbując wydostać się z pokojów zagadek uczyli się komunikacji i zgrania w grupach. Była to przednia zabawa i co ważniejsze ćwiczyła budowanie poprawnych relacji. Poza tym wszyscy uczestnicy wycieczki podziwiali piękno toruńskiej starówki, jej liczne zabytki i ciekawe zakamarki tego miasta. Zdjęcia częściowo oddają atmosferę wyjazdu, ale nie do końca – było jeszcze weselej. Być może na wiosnę uda się zorganizować kolejną wyprawę, nadrobimy stracony czas nauki zdalnej. [galeria]

Skip to content