Aktualności

Pożegnanie szkoły w klasach trzecich Szkoły Branżowej

Dzisiaj, 25 czerwca świadectwa ukończenia szkoły otrzymali absolwenci klas trzecich Szkoły Branżowej. Każda klasa osobno, młodsi uczniowie nie mogli pożegnać starszych kolegów. Wychowawcy klas pani Profesor Beata Sokół i Pani profesor Magdalena Kuczkowska towarzyszyły swoim wychowankom, jak każdego dnia podczas tych trzech lat. Pan Dyrektor Jan Stasiowski i Pan Dyrektor Paweł Kuczkowski wręczyli Złotą Kielnię dla najlepszego absolwenta. Ten zaszczytny tytuł (oraz Złotą Kielnię) otrzymał najlepszy absolwent  – Jakub Maciejewski. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że tak wielu z absolwentów będzie kontynuować naukę w szkole branżowej II stopnia. Wszystkim absolwentom życzymy, aby rozpoczynając samodzielne kierowanie swoim życiem dokonywali zawsze trafnych wyborów, aby podejmowane decyzje były świadome i przemyślane. Abyście niczego w życiu nie żałowani. Po latach spoglądając wstecz, cieszyli się z osiągniętych celów. Pamiętajcie – przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia. A teraz cieszcie się wspaniałymi wakacjami. Niech będą radosne i bezpieczne. [galeria]

Skip to content