Aktualności

Krwiodawcy z Budowlanki !!!!!

Kochani Uczniowie,  Nasi Krwiodawcy i Wszyscy chętni. Jesteście bardzo potrzebni. Marika Julia Wojtkowska, młoda mama z Włocławka pilnie potrzebuje krwi. Wiadomość o śmiertelnej chorobie nigdy nie przychodzi w porę, zwłaszcza jeśli masz tylko 27 lat i synka, który dopiero co skończył roczek.
Walczy, bo ostra białaczka szpikowa nie odpuszcza…

„Nie opuszcza mnie też przeraźliwy strach o życie…
Nadzieja przyszła, kiedy znalazło się dla mnie miejsce na oddziale hematologii w szpitalu w Toruniu…
Tam po 2 dniach przyszła diagnoza i jednocześnie skończył się świat… Ostra białaczka szpikowa. Szum w uszach, niedowierzanie, rozpacz, płacz, załamanie. To niemożliwe! Przecież miesiąc temu wyprawiałam pierwsze urodziny Oliwierka i czułam się jeszcze dobrze…”

Potrzebna jest Wasza krew. Oddając krew trzeba zaznaczyć, że to dla MARIKI WOJTKOWSKIEJ ze Szpitala Specjalistycznego w Toruniu.

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji o Marice znajdziecie pod tym linkami:  https://ddwloclawek.pl/pl/546_ciekawostka/42367_marika-wciaz-walczy-o-powrot-do-zdrowia-teraz-szukaja-blizniaka.html,

https://www.siepomaga.pl/marika-wojtkowska ,

Skip to content