Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tegoroczne wręczenie świadectw odbędzie się 26 czerwca 2020r. (piątek)  zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram wręczania świadectw ukończenia szkoły:
godz. 09:00 – klasa 3bB
godz. 09:15 – klasa 3aB

Absolwenci stawiają się przy wejściu głównym do szkoły, w odstępach 2 metrów od siebie w maseczkach i rękawiczkach z własnym długopisem, pojedyńczo wchodzą do szkoły. Świadectwa będzie wręczał dyrektor szkoły. Po odbiorze świadectwa absolwenci wychodzą z budynku i niezwłocznie opuszczają teren szkoły (nie wolno gromadzić się na placu i terenie wokół szkoły).
Przy odbieraniu świadectw należy dokonać zwrotu książek do kartonu (książki w przezroczystych woreczkach foliowych i nazwiskiem osoby oddającej), który będzie wystawiony przy wejściu do szkoły w celu rozliczenia się ze szkołą. Świadectwo ukończenia szkoły można odebrać w innym terminie po uprzednim ustaleniu terminu z sekretariatem szkoły.

Harmonogram wręczania świadectw przez wychowawców pozostałych klas w załączniku. [pdf]

Skip to content