Aktualności

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz zajęć praktycznych

Zgodnie z decyzją rządu od jutra tj. 12 marca 2020 do 25 marca 2020 uczniowie nie przychodzą do szkoły. Proszę śledzić na bieżąco komunikaty na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym.  To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie:  gov.pl/koronawirus
Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Uczniu,

  • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu; unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
  • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć; przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje; skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
  • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

 

Skip to content