Aktualności

Etap okręgowy XXX III OWiUB

W sobotę 29 lutego 2020 r czworo uczniów technikum budowlanego brało udział w etapie okręgowym ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umięjętności Budowlanych. Wśród reprezentantów znależli się „najlepsi” wyłonieni podczas etapu szkolnego: Magdalena Wilczyńska – kl. III A, Adrian Kułaczkowski – kl. IV A, Błażej Gazda – kl. IV A i Alicja Dzicielewska – kl.IV A. Wszyscy zaprezentowali się znakomicie – drużynowo zajęli III miejsce w okręgu. Najlepsza okazała się Magda Wilczyńska, która zdobyła aż 72/80pkt.Wynikiem tym zagwararantowałą sobie kwalifikacje do etapu centralnego. Należy również wspomnieć, że jest to druga punktacja wśród 80 najlepszych uczniów techników budowlanych całej Polski.
Wszystkim GRATULUJEMY wyniku!!!
Magda – powodzenia w kwietniu na etapie centralnym XXXIII OWiUB w Rezszowie!!!

 

link: https://www.olimpiadabudowlana.pl/index.php/wyniki-xxxiii-owiub

Skip to content