Aktualności

Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdane

Magda2Za świetne wyniki w nauce czterdziestu jeden utalentowanych uczniów otrzymało w środę stypendia prezesa Rady Ministrów. Stosowne gratulacje za wyniki w nauce i najwyższe średnie z ocen w poprzednim roku szkolnym od przedstawicieli kuratorium i samorządów otrzymali uczniowie z Włocławka, a wśród nich uczennica naszej szkoły
Magdalena Wilczyńska z klas IIIAT.
Nagrodzona została nie tylko ciężka praca, jaką młodzi ludzie włożyli w naukę, ale i poświęcenie związane z rozwijaniem zainteresowań.
Stypendyści z liceów i techników już niedługo będą mogli skonfrontować umiejętności zdobyte podczas nauki z doświadczeniem w pracy zawodowej. – Ja bym przyrównał stypendystów Prezesa Rady Ministrów do dziesięcioboistów, ponieważ jedni i drudzy muszą wykazać się doskonałymi wynikami nie w jednej dyscyplinie, ale w wielu dyscyplinach i to jest niezwykłe wyróżnienie dla ucznia, ale również niezwykłe wyróżnienie dla szkoły – skomentował Marek Gralik, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.
Magdo, wielkie GRATULACJE od społeczności szkolnej 🙂

Skip to content