Aktualności

ZBIÓRKA FANTÓW na WOŚP

 

wośpZbliża się termin kolejnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie imprezy przewidziana jest licytacja fantów, z której zyski przeznaczone będą na WOŚP. W związku z tym pragniemy ogłosić

ZBIÓRKĘ FANTÓW  NA LICYTACJĘ…

A więc wszystkiego co będzie można wylicytować na cegiełkę, czasami zupełnie nowe i nieużywane leżące głęboko schowane w szafie.  Nauczyciele mogą zaproponować vouchery jak to bywało w ubiegłych latach.

Popytajcie Waszych znajomych(kosmetyczka, mechanik, właściciel sklepu) może zdobędziemy inne fanty lub vouchery na usług ich  🙂

Fanty można przynosić do organizatorów.

Zachęcamy do wzięcia udziału we spójnej inicjatywie

Liczymy na Was!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

P.S. Poszukujemy chętnych do upieczenia ciasta na  dzień w którym będzie odbywała się imprezaOpiekunowie Samorządu Uczniowskiego

 

 

 

Skip to content