Aktualności

Ślubowanie klas pierwszych oraz święto Komisji Edukacji Narodowej

   DSCN3989 (Copy)  W dniu 16 października 2019 r. odbyło się  uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Pierwszaki, już po otrzęsinach, zostali uroczyście powitani w gronie uczniów Budowlanki. Reprezentanci uczniów składali ślubowanie na sztandar szkoły. Po tej uroczystości odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klasy IIBT, wsparcia muzycznego udzieliły uczennice Alicja Dzięcielewska z klasy IVAT i Marcelina Góralska z klasy IAG. Opiekę artystyczną sprawowała Pani Profesor Halina Wichrowska i Pani Profesor Żaneta Kardacz-Furmanek.  Samorząd Uczniowski w imieniu społeczności uczniowskiej podziękował  nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za codzienny trud kwiatami. Pan Dyrektor wręczył wyróżniającym się nauczycielom Nagrody Dyrektora Szkoły. Gratulujemy wyróżnionym pracownikom. Fotorelację przygotowała Kinga Jastrzębska z klasy IVBT.

Skip to content