Aktualności

DZIEŃ BUDOWLAŃCA 2019

IMG_20190924_111148 (Copy)

Dzisiaj 24.09.2019 r. obchodziliśmy Dzień Budowlańca. Jak co roku był to dzień pełen radości, śmiechu i zabawy. Turniej klas był pełen różnorakich konkurencji: sprawny budowlaniec – tor przeszkód w alkogoglach, rzut cegłą do celu (niestety również w alko goglach, łatwo nie było),  Przerwa na reklamę – zareklamowanie produktu budowlanego, budowlaniec – przebieraniec, rozpoznawanie specjalistycznych narzędzi ukrytych w tajemniczym pudelku, tylko za pomocą dotyku, wykorzystując mokry piasek zbudować  „Wielkie konstrukcje”, pojawiły się piramidy w Gizie, Mur Chiński, wiszące ogrody Semiramidy i wiele innych, przygotować pracę plastyczną zatytułowaną „Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów”. Na zakończenie wszyscy rozgrzewali się ziemniakami upieczonymi w ognisku. Zwyciężyła klasa 2ab, drugie miejsce zdobyła klasa 2BT, a trzecie miejsce należy do klas 1AG i 1BG. Zwycięska klasa otrzymała Złotą Kielnię. Trofeum przez cały rok będzie zdobić salę 206, klasę zwycięzów. Ponad to uczniowie tej klasy przez cały tydzień są zwolnieni z pisania sprawdzianów, a wolny czas spędzą w kinie. Sponsorem biletów jest Samorząd Uczniowski. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorom: Pani Profesor Żanecie Kardacz – Furmanek i Panu Profesorowi Robertowi Kacprzakowi.

 Z niecierpliwością i ciekawością wyglądamy następnego Dnia Budowlańca. [galeria] A tak prezentuje się zwycięska klasa 2aB [galeria]

Skip to content