Aktualności

„Wymiana doświadczeń zawodowych – Warszawa 2019”

20190521_145731W dniu 21.05.2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych odbywający zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, którzy wykazują się szczególnymi umiejętnościami zawodowymi, w ramach wyróżnienia odbyli wycieczkę do Warszawy. Głównym celem i atrakcją była wymiana doświadczeń zawodowych oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych uczniów. W warszawskim CKP przyjazna atmosfera sprzyjała w nawiązywaniu nowych kontaktów. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności w pracowni zbrojarskiej oraz bogato wyposażonej stolarni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się tez pracownia energii odnawialnych oraz pracownia lotnictwa. Mieliśmy możliwość pracy na najnowszym sprzęcie oraz zapoznanie się z nowinkami budowlanymi. Po ciekawych i kształcących zajęciach praktycznych w ramach relaksu zwiedziliśmy Warszawę.  Pomysłodawcą projektu „Wymiana doświadczeń zawodowych – Warszawa 2019” była nauczycielka warszawskiego CKP Pani Martyna Harabin oraz Marlena Masłowska i Żaneta Kardacz-Furmanek. Po tak pozytywnych wrażeniach mamy nadzieję na dalszą tak owocną współpracę. [galeria]

Skip to content