Aktualności

FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OWiUB

IMG_0494 (Copy)W dniach 11-13 kwietnia 2019 roku w Wodzisławiu Sląskim odbył się finał centralny XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Uczeń kl. IVA– DAMIAN PASTERNAK uzyskał tytuł FINALISTY, dający przepustkę na studia w uczelniach technicznych bez konieczności postępowania kwalifikacyjnego (dawniej egzaminów wstępnych).

To jednak nie jedyny sukces Damiana w budowlance. W latach ubiegłych kilkukrotnie brał udział w olimpiadach przedmiotowych, m.in. w ogólnopolskiej olimpiadzie „Buduj z pasją”. Tu w klasie drugiej uzyskał tytuł finalisty w klasyfikacji B5.„Montaż systemów suchej zabudowy”.

W klasie trzeciej był również finalistą tej samej olimpiady – ale tym razem w klasyfikacji B.6. „Wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich”

 Ogromne brawa dla Damiana Pasternaka – trzykrotnego finalisty budowlanki – wkrótce naszego absolwenta. Równie dużych sukcesów i rozwoju osobistego życzymy mu w przyszłości.

Opiekę nad Damianem podczas przygotowań do OWiUB sprawowała pani Justyna Armacka. GRATULACJE!!! [galeria]

Skip to content