Aktualności

MIĘDZYNARODOWE TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU GARDENIA

26Dnia 22 lutego 2019 uczniowie klas o profilu Architektury Krajobrazu kolejny raz mieli sposobność odwiedzić MIĘDZYNARODOWE TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU GARDENIA

Od lat w Poznaniu odbywa się największe wydarzenie w branży ogrodniczej na którym zaprezentowano światowe trendy. Forma  wydania sprzyja nawiązywaniu relacji , pobudza świadomość ogrodniczą ,uczniowie wynieśli wiedzę i doświadczenie na wielu płaszczyznach. Renoma i prestiż tej imprezy są znane w całej Europie. Rozwijanie pasji do ogrodnictwa, poznawanie ogrodniczych autorytetów oraz innowacyjnych rozwiązań do zastosowania zarówno profesjonalnego jak i amatorskiego.

Uczniowie mogli wziąć udział w szeregu interesujących wydarzeń: Forum Miejska Sztuka Ogrodowa; Pokazy Arborystów; warsztaty z programami komputerowymi; ogrody pokazowe; wystawy; projekcje; cykle porad i wykładów z ekspertami. [galeria]

BYŁO SUPER!!!!

Skip to content