Aktualności

Apel podsumowujący I półrocze

DSCN3916 (Copy)W dniach 12 i 13 lutego odbyły się apele podsumowujące I półrocze. Klasą z najwyższą średnią okazała się klasa IIIBT, drugie miejsce zajęły klasy IIBT i IVBT, na trzecim miejscu znalazła się klasa IBT. W szkole branżowej najlepszą klasą była 2bB, następnie klasa 3aZ i trzecie miejsce zajęła klasa 1bB. Indywidualnie najwyższą średnią w szkole uzyskała Natalia Chrzanowska z klasy IBT, a w klasach zawodowych –            Łukasz Nyklewicz z klasy 3aZ.

 100% frekwencję uzyskało 10 uczniów:

  1. Maciej Piwowar, klasa 1a
  2. Mikołaj Kruszyna, klasa 3a
  3. Konrad Chrzanowski, klasa IA
  4. Piotr Kaczorowski, klasa IA
  5. Krystian Kolanowski, klasa IA
  6. Natalia Chrzanowska, klasa IB
  7. Anna Chrzanowska, klasa IB
  8. Łukasz Grzelak, klas IB
  9. Krystian Lewandowski, klasa IB
  10. Gabriela Terpińska, klasa IVA.

Klasy nagrodzono wspaniałymi tortami, natomiast najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów. [galeria]

Skip to content