Aktualności

Wycieczka nad morze

1000991W dniach 19-21 września uczniowie z klasy IV B wraz z opiekunami M. Słowińską oraz B. Sokół spędzili czas na Półwyspie Helskim. Podróż rozpoczęli we Władysławowie, gdzie były noclegi. Pogoda dopisała, więc witali się z morzem, wygrzewali na plaży i zajrzeli do portu. Zwiedzali Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, pomnik „Korona Himalajów” oraz przeszli Aleją Gwiazd Sportu. Zwiedzając Półwysep Szlakiem Fortyfikacji udali się na Cypel – początek Polski w Helu. Po pokonaniu 197 schodów podziwiali widok z latarni morskiej, później foki w fokarium. Po powrocie do Władysławowa uczniowie relaksowali się na plaży, grali w siatkówkę oraz puszczali lampiony.
Ta wycieczka to był mile spędzony czas, odskocznia od dnia codziennego. Młodzież nabrała sił do pracy. Przed nimi trudny okres – przygotowania do egzaminu dojrzałości [galeria]

Skip to content