Aktualności

100-lecie Niepodległej – gra miejska

DSCN3753 (Copy)Uczniowie naszej szkoły uczcili setną rocznicę odzyskani przez Polskę niepodległości przeprowadzając grę miejską. Każda klasa otrzymywała kolejne zadania polegające na odszukaniu grobów zasłużonych dla Włocławka osób. Przy każdym grobie należało zaświecić znicze oraz udzielić odpowiedzi na pytania. Ostatnim punktem części terenowej było zapalenie znicza przy pomniku Stanisława Bechiego i poległych powstańców Powstania Styczniowego. Następnie w auli odbył się pokaz slajdów przedstawiający historię Włocławka, odzyskanie przez nasze miasto wolności. Później uczniowie rozwiązywali test wiedzy. Po sprawdzeniu testów i zliczeniu wszystkich wyników okazało się, że zwycięstwo przypadło klasie IIIA technikum. Zwycięska klasa otrzymała z rąk Pana Dyrektora puchar. Zwycięskiej klasie gratulujemy.

Udział w tym przedsięwzięciu był wspaniałą zabawą, która pozwoliła poznać lepiej historię naszego miasta. Za przygotowanie gry miejskiej serdecznie dziękujemy  Pani mgr Violetcie Renda [galeria, galeria2]

Skip to content