Aktualności

Budowlanka na Paradzie Schumana

5af2b9de1e63f_o,size,933x0,q,70,h,7f0c3cW dniu 9 maja młodzież Zespołu Szkół Budowlanych obchodziła Święto Europy. Wraz z innymi szkołami uczniowie wzięli udział w 9. włocławskiej Paradzie Schumana, zorganizowanej z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta, w której reprezentuje nas uczeń klasy IA Michał Rożek. Parada ma dać wyraz poparciu dla naszego udziału we wspólnocie idei i wartości, ale i dobrobytu, jaką jest Unia Europejska. Każda ze szkół prezentowała taniec, potrawy i ciekawostki związane z jednym z krajów UE. Nam przypadło reprezentować Polskę. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i poczuciem humoru. Wzięli udział w przemarszu przez miasto, doskonale bawili się i integrowali. Wielkie podziękowania dla IA, IB i IIB. [galeria]

Skip to content