Aktualności

Finał Szkolnej Ligi Szkół Zawodowych

20180425_103705W ZSS odbył się finał Szkolnej Ligi Szkół Zawodowych do którego zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny sezonu 2017/2018. Podobnie jak w finałach mistrzostw miasta były to: Zespoł Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Elektrycznych, Zespół Szkół Samochodowych oraz Zespół Szkół Technicznych. W pierwszym półfinale zmierzyły się ze sobą ekipy ZSS z ZSEl. Lepsza okazała się drużyna „Elektryka” pokonując gospodarzy 2:1. Drugi półfinał to starcie siatkarzy „Budowlanki” z drużyną Zespołu Szkół Technicznych. W tym spotkaniu nasi koledzy szybko rozprawili się z ZST wygrywając 2:0. W meczu finałowym zmierzyły się drużyny ZSB oraz ZSEl. Tak jak we wcześniejszych spotkaniach obu zespołów cały mecz był zacięty i wyrównany a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Minimalnie lepsi okazali się siatkarze „Elektryka” wygrywając spotkanie jak i cały finał. Zespół Szkół Budowlanych zajął drugie miejsce a Zespół Szkół Samochodowych trzecie. [galeria]

Skip to content